Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vdekja që tronditi tërë Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vdekja që tronditi tërë Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vdekja që tronditi tërë Kosovën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 134 shikime
 • 134 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në mëngjesin e sotëm dyshohet se është vetëvrarë aktori Art Kurti. Policia dhe prokurori i rastit ka konfirmuar për “Zërin”, se dyshimet e para janë që aktori ka bërë vetëvrasje pasi që në veturën e tij është gjetur një armë pa leje dhe se ka pasur goditje me armë në kokë.

Kategoritë


0 komente