Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veliu: Qeveritë shqiptare kanë afat deri më 28 Nëntor për bashkim kombëtar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veliu: Qeveritë shqiptare kanë afat deri më 28 Nëntor për bashkim kombëtar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veliu: Qeveritë shqiptare kanë afat deri më 28 Nëntor për bashkim kombëtar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për Tahir Veliun Shqipëria e Bashkuar do të bëhet, madje për t’i dhënë një shtytje këtij procesi u themelua edhe Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar të cilën ai e udhëheq.

Kategoritë


0 komente