Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vërejtja me shkrim, masa e vetme e QKUK-së për kirurgun që refuzoi ta trajtojë pacientin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vërejtja me shkrim, masa e vetme e QKUK-së për kirurgun që refuzoi ta trajtojë pacientin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vërejtja me shkrim, masa e vetme e QKUK-së për kirurgun që refuzoi ta trajtojë pacientin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 101 shikime
 • 101 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vërejtja me shkrim, masa e vetme e QKUK-së për kirurgun që refuzoi ta trajtojë pacientin

Kategoritë


0 komente