Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Verërat e Daka Wine edhe jashtë vendit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Verërat e Daka Wine edhe jashtë vendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Verërat e Daka Wine edhe jashtë vendit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në panairin e rrushit, verës dhe rakisë që është mbajtur nw Rahovec janw prezantuar edhe produktet edhe kompania “Daka Wine”. Arian Daka, një nga pronarët, ka treguar se nga bodrumi i kësaj kompanie prodhohen katër lloje të verës, katër lloje të rakisë së rrushit dhe një Rose.

Kategoritë


0 komente