Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Reshjet e shiut kanë rrezikuar sivjet cilësinë e rrushit, por vera e bardhë pritet të jetë e mirë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reshjet e shiut kanë rrezikuar sivjet cilësinë e rrushit, por vera e bardhë pritet të jetë e mirë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reshjet e shiut kanë rrezikuar sivjet cilësinë e rrushit, por vera e bardhë pritet të jetë e mirë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 115 shikime
 • 115 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reshjet e shiut kanë rrezikuar sivjet cilësinë e rrushit, por vera e bardhë pritet të jetë e mirë

Kategoritë


0 komente