Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Veriu.info

184 video | 770,716 shikime

Veriu.info është portal i pavarur i lajmeve, ku vëmendje e posaçme iu kushtohet lajmeve të shpejta dhe të sakta.
Portali Veriu.info publikon lajme nacionale, nga bota, sporti, showbizi, shëndetësia, teknologjia, opinionet e të tjera.
Ne jemi të fokusuar në sjelljen e lajmeve hulumtuese, duke trajtuar tema të cilat mediet tjera nuk i trajtojnë për shkak të interesave të ndryshme.
Me një qasje më ndryshe nga mediet tjera, Veriu.info është krijuar për të qenë lider për sjelljen e lajmeve të drejta dhe të paanshme.

Shfaq më shumë
Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat