Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pas shiut, Prishtina e vërshuar nga uji
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pas shiut, Prishtina e vërshuar nga uji

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas shiut, Prishtina e vërshuar nga uji

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 648 shikime
 • 648 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas shiut, Prishtina e vërshuar nga uji

Kategoritë0 komente