Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vërshimet shkaktuan dëme në disa fshatra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vërshimet shkaktuan dëme në disa fshatra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vërshimet shkaktuan dëme në disa fshatra

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reshjet e djeshme të shiut dhe shkrirja e bores ka dëmtuar toka në fshatin Henc dhe Vragoli të Fushë-Kosovës. Po ashtu, këto reshje kanë bërë që lumi Drenica të dal nga shtrati duke shkaktuar dëme tek banorët e fshatit Komoran të Drenasit.

Kategoritë


0 komente