Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Version më i zgjeruar i Policisë për sulmin ndaj policëve nga vëllai i Rexhep Selimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Version më i zgjeruar i Policisë për sulmin ndaj policëve nga vëllai i Rexhep Selimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Version më i zgjeruar i Policisë për sulmin ndaj policëve nga vëllai i Rexhep Selimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,008 shikime
 • 1,008 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente