Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vërtetimi i pasurisë së pajustifikueshme, refuzohet projektligji i VV-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vërtetimi i pasurisë së pajustifikueshme, refuzohet projektligji i VV-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vërtetimi i pasurisë së pajustifikueshme, refuzohet projektligji i VV-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët e mazhorancës nuk e kanë përkrahur në parim Projektligjin për shqyrtimin dhe vërtetimin e pasurisë së pajustifikueshme, të propozuar nga Lëvizja Vetëvendosje, për faktin se ligjvënësit kanë konsideruar se me këtë përmbyset sistemi i drejtësisë dhe e kthen vendin në mesjetë.

Kategoritë


0 komente