Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli : Ajo që ndodhi dje ishte gabim, gjëra të tilla s’do të ndodhin më kurrë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli : Ajo që ndodhi dje ishte gabim, gjëra të tilla s’do të ndodhin më kurrë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli : Ajo që ndodhi dje ishte gabim, gjëra të tilla s’do të ndodhin më kurrë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krerët institucional të vendit, kryeministri Ramush Haradinaj, presidenti Hashim Thaçi, krye parlamentari Kadri Veseli, zëvendës kryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i punëve të jashtme Bexhet Pacolli, janë takuar sot në mesditë, në njërën nga restorantet në dalje të Prishtinës.

Kategoritë


0 komente