Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli e Haradinaj: Prekazi dhe familja Jashari, ndryshuan historinë dhe epokat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli e Haradinaj: Prekazi dhe familja Jashari, ndryshuan historinë dhe epokat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli e Haradinaj: Prekazi dhe familja Jashari, ndryshuan historinë dhe epokat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sakrifica e Adem Jasharit dhe familjes së tij është rast unik në historinë e njerëzimit. Në Prekaz u ndryshua historia dhe epokat.

Kategoritë


0 komente