Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli e Lushtaku bëjnë thirrje që të votohet Bekim Jashari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli e Lushtaku bëjnë thirrje që të votohet Bekim Jashari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli e Lushtaku bëjnë thirrje që të votohet Bekim Jashari

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari aktual i Skenderajt, Sami Lushtaku, bashkë me liderin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, iu kanë thirrje qytetarëve të Skënderajt që të dielën ta votojnë për kryetar komune kandidatin e pavarur Bekim Jasharin.

Kategoritë


0 komente