Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli - Kurtit: Serbisë ia kam kthyer pushkën nga viti 1990
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli - Kurtit: Serbisë ia kam kthyer pushkën nga viti 1990

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli - Kurtit: Serbisë ia kam kthyer pushkën nga viti 1990

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë debatit të sotëm për ndërmarrjet publike në Kuvendin e Kosovës, kryetari i VV-së, Albin Kurti e akuzoi Kadri Veselin se Listën Serbe e trajton njëqind herë më mirë se Vetëvendosjen, kurse Veseli i është përgjigjur se Serbisë ia ka kthyer pushkën që nga viti 1990, ndërsa e respekton çdo qytetarët që e pranon dhe e respekton Republikën e Kosovës.

Kategoritë


0 komente