Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli: Le të shkojë Isa në dialog, por mos të tutet e me thirr Kadrinë e Hashimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Le të shkojë Isa në dialog, por mos të tutet e me thirr Kadrinë e Hashimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Le të shkojë Isa në dialog, por mos të tutet e me thirr Kadrinë e Hashimin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, debatin e bërë mes partive politike, se kush duhet ta udhëheqë dialogun në Bruksel, e sheh si një humbje kohe, e cila po bëhet për inate politike dhe si e tillë dëmton vendin.

Kategoritë


0 komente