Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli: Në Malishevë pas 22 tetorit do t’i vazhdojmë sukseset e lëna në gjysmë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Në Malishevë pas 22 tetorit do t’i vazhdojmë sukseset e lëna në gjysmë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Në Malishevë pas 22 tetorit do t’i vazhdojmë sukseset e lëna në gjysmë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka takuar dorë me dorë qytetarët e Malishevës të cilëve ua ka kërkuar votën për kandidatin për kryetar të kësaj komune Mursel Gashin

Kategoritë


0 komente