Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli në Mitrovicë premton përkrahje për gratë sipërmarrëse dhe studentë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli në Mitrovicë premton përkrahje për gratë sipërmarrëse dhe studentë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli në Mitrovicë premton përkrahje për gratë sipërmarrëse dhe studentë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, së bashku me kandidaten për kryetare të komunës së Mitrovicës nga radhët e kësaj partie, Valdete Idrizi, kanë takuar sot gjatë fushatës në Mitrovicë, gratë sipërmarrëse, mësuese, kryefamiljare, si dhe studentë të kësaj komune.

Kategoritë


0 komente