Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Veseli ngatërron emrin dhe mbiemrin e presidentit slloven
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli ngatërron emrin dhe mbiemrin e presidentit slloven

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli ngatërron emrin dhe mbiemrin e presidentit slloven

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 272 shikime
 • 272 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk është hera e parë që i pari i Kuvendit, Kadri Veseli ka probleme me emra

Kategoritë0 komente