Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli: Nuk duhet të jetë askush i pakënaqur nga rezultati i zgjedhjeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Nuk duhet të jetë askush i pakënaqur nga rezultati i zgjedhjeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Nuk duhet të jetë askush i pakënaqur nga rezultati i zgjedhjeve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga procesi zgjedhor i zhvilluar dje në tërë territorin e Kosovës,Partia e Demokratike prej shtatë qendrave më të mëdha në vend, prinë në tri prej tyre, në Prizren, në Mitrovicë dhe Ferizaj.

Kategoritë


0 komente