Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli-Selmanajt: Njëri nga hajnat je ti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli-Selmanajt: Njëri nga hajnat je ti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli-Selmanajt: Njëri nga hajnat je ti

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 97 shikime
 • 97 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka vazhduar serish replikuar me deputetin e LDK-së, Driton Selmanajn, duke i thënë se mos të manipulojë me plagët e njerëzve dhe hajni sepse njëri nga ta është vet Selmanaj.

Kategoritë


0 komente