Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Vetëm 10 përqind e grave bëjnë biznes në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Vetëm 10 përqind e grave bëjnë biznes në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Vetëm 10 përqind e grave bëjnë biznes në Kosovë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gratë në ekonominë e Kosovës përfaqësojnë vetëm 10 përqind të pronarëve të bizneseve, kryesisht të bizneseve mikro dhe të vogla, ndërsa pa fuqizimin e tyre si punëdhënëse apo ndërmarrëse nuk mund të gjenerohet rritje ekonomike.

Kategoritë


0 komente