Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetëvendosja i drejtohet supremes për votat nga Serbia – U rrezikohen ulëset për shkak të Nismës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosja i drejtohet supremes për votat nga Serbia – U rrezikohen ulëset për shkak të Nismës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosja i drejtohet supremes për votat nga Serbia – U rrezikohen ulëset për shkak të Nismës

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 278 shikime
 • 278 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tre kandidatë për deputetë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë bërë ankesë në Gjykatën Supreme.
Pasi që PZAP-i ka vendosur që të pranojë të bazuar ankesën dhe ka urdhëruar KQZ-në, që të largojë nga rezultati përfundimtar i zgjedhjeve votat e votuesve jashtë Kosovës të ardhura nga Serbia, ia jep mundësinë këtij koalicioni që të kalojë pragun zgjedhor dhe t’i ketë plotë 6 deputet në kuvend.
 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente