Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vetëvendosje kërkon dorëheqjen e Lumezit dhe Haradinajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosje kërkon dorëheqjen e Lumezit dhe Haradinajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje kërkon dorëheqjen e Lumezit dhe Haradinajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu dhe Glauk Konjufca përmes një konferencë për media kanë bërë të ditur se kjo parti është në përkrahje të protestës të paralajmëruar për sot për shkarkimin e kryeprokurorit Aleksandër Lumezi.

Kategoritë


0 komente