Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetëvendosje kujton 10 shkurtin: Krimi nuk vjetrohet, Lëvizja nuk ndalet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosje kujton 10 shkurtin: Krimi nuk vjetrohet, Lëvizja nuk ndalet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje kujton 10 shkurtin: Krimi nuk vjetrohet, Lëvizja nuk ndalet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetëvendosje kujton 10 shkurtin: Krimi nuk vjetrohet, Lëvizja nuk ndalet

Kategoritë


0 komente