Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetëvendosje nesër merr vendimin a do ta përkrahë mocionin për rrëzimin e Qeverisë
Vetëvendosje nesër merr vendimin a do ta përkrahë mocionin për rrëzimin e Qeverisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje nesër merr vendimin a do ta përkrahë mocionin për rrëzimin e Qeverisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetëvendosje nesër merr vendimin a do ta përkrahë mocionin për rrëzimin e Qeverisë

Kategoritë


0 komente


0/500