Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetëvendosje në Vushtrri marshon kundër dhunës ndaj grave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosje në Vushtrri marshon kundër dhunës ndaj grave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje në Vushtrri marshon kundër dhunës ndaj grave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje në Vushtrri ka mbajtur sot një marsh protestues kundër dhunës ndaj grave, në të cilin kanë marrë pjesë edhe krerë të kësaj komune- të cilët marshuan dorë për dore me gratë e tyre.

Kategoritë


0 komente