Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Vetëvendosje paralajmëron Shpend Ahmetin: Nuk ta lejojmë mandatin tonë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Vetëvendosje paralajmëron Shpend Ahmetin: Nuk ta lejojmë mandatin tonë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Vetëvendosje paralajmëron Shpend Ahmetin: Nuk ta lejojmë mandatin tonë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se do të ndërmarrë hapa konkret për të rikthyer vullnetin e qytetarëve të Prishtinës, të cilët në shtator të vitit të kaluar e kishin votuar Shpend Ahmetin si kandidat të Vetëvendosjes për kryeqytetin.

Kategoritë


0 komente