Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vetëvendosje: Premtimet e Haradinajt të vërteta vetëm në ditën e rrenave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosje: Premtimet e Haradinajt të vërteta vetëm në ditën e rrenave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje: Premtimet e Haradinajt të vërteta vetëm në ditën e rrenave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje me një aksion simbolik para ndërtesës së Qeverisë duke vendosur disa pankarta në rrethojën e ndërtesës me premtimet që ka dhënë kryeministri Ramush Haradinaj.

Kategoritë


0 komente