Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetura e policisë serbe shoqëron autobusin e KFF Mitrovicës nëpër Serbi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetura e policisë serbe shoqëron autobusin e KFF Mitrovicës nëpër Serbi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetura e policisë serbe shoqëron autobusin e KFF Mitrovicës nëpër Serbi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,090 shikime
 • 1,090 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje të siguruara nga TeSheshi.com

Kategoritë


0 komente