Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Vetura në të cilën u zunë 113 kg heroinë ishte e një personi që u gjet i vdekur në vendin ku u mor droga”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Vetura në të cilën u zunë 113 kg heroinë ishte e një personi që u gjet i vdekur në vendin ku u mor droga”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Vetura në të cilën u zunë 113 kg heroinë ishte e një personi që u gjet i vdekur në vendin ku u mor droga”

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 1,867 shikime
 • 1,867 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente