Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetura vozit në anën e kundër të autostradës me mbi 100 kilometra në orë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetura vozit në anën e kundër të autostradës me mbi 100 kilometra në orë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetura vozit në anën e kundër të autostradës me mbi 100 kilometra në orë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,332 shikime
 • 1,332 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetura vozit në anën e kundër të autostradës me mbi 100 kilometra në orë

Kategoritë


0 komente