Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Video 12 sekondëshe që e bëri të famshme Encën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video 12 sekondëshe që e bëri të famshme Encën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video 12 sekondëshe që e bëri të famshme Encën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,740 shikime
 • 1,740 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Enca Haxhia është ndër top këngëtaret e cila komentohet më së shumti në mediat rozë

Kategoritë


0 komente