Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pas lajmit fals për tërmet, mijëra njerëz kanë dal në sheshe dhe kanë mbushur rrugët me vetura për të ikur nga Tirana
Pas lajmit fals për tërmet, mijëra njerëz kanë dal në sheshe dhe kanë mbushur rrugët me vetura për të ikur nga Tirana

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë