Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Pas lajmit fals për tërmet, mijëra njerëz kanë dal në sheshe dhe kanë mbushur rrugët me vetura për të ikur nga Tirana
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Pas lajmit fals për tërmet, mijëra njerëz kanë dal në sheshe dhe kanë mbushur rrugët me vetura për të ikur nga Tirana

Shpërndaje videon