Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria e Kosovës mban mbledhjen e rregullt, nën drejtimin e kryeministri Ramush Haradinaj.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria e Kosovës mban mbledhjen e rregullt, nën drejtimin e kryeministri Ramush Haradinaj.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria e Kosovës mban mbledhjen e rregullt, nën drejtimin e kryeministri Ramush Haradinaj.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 179 shikime
 • 179 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës mban mbledhjen e rregullt, nën drejtimin e kryeministri Ramush Haradinaj.

  0 komente