Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Video shkolla 8 - Zotëria juaj - Fisnikët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video shkolla 8 - Zotëria juaj - Fisnikët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video shkolla 8 - Zotëria juaj - Fisnikët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 712 shikime
 • 712 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video shkolla e tetë nga seria e video shkollave me këngë shqipe nga Rinor Ukimeri, kënga "Zotëria juja" e grupit Fisnikët. Për çdo pyetje , sygjerim apo pakjartësi mos hezitoni të na shkruani! email: [email protected] facebook: www.facebook.com/rinor.ukimeri instagram: www.instagram.com/rinorukimeri

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment