Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Videoja me ndërhyrjet e ashpra të Ramosit ndaj Messit është duke bërë xhiron në internet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Videoja me ndërhyrjet e ashpra të Ramosit ndaj Messit është duke bërë xhiron në internet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Videoja me ndërhyrjet e ashpra të Ramosit ndaj Messit është duke bërë xhiron në internet

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 745 shikime
 • 745 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente