Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Çmenduri: Babai mban jashtë dritares fëmijën dhe vozitë BMW’në me një shpejtësi shumë të madhe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çmenduri: Babai mban jashtë dritares fëmijën dhe vozitë BMW’në me një shpejtësi shumë të madhe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çmenduri: Babai mban jashtë dritares fëmijën dhe vozitë BMW’në me një shpejtësi shumë të madhe

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 389 shikime
 • 389 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente