Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Videosinteza

1 shfaqje | 3 video | 2,876 shikime

Videosinteza ka për qëllim promovimimin e një qasjeje alternative në edukim. Përmes
angazhimit me komunitet, Videosinteza krijon video animacione të cilat shtjellojnë tema të ndryshme për shoqërinë tonë, siç janë: shkenca, teknologjia dhe shkencat sociale.

Instagram.com/videosinteza

Facebook.com/videosinteza

Twitter.com/videosinteza

Youtube: Videosinteza Channel

Alternate Text

Përmbajtja

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat