Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vihet gurthemeli i Qendrës së Kulturës në Rogovë të Hasit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vihet gurthemeli i Qendrës së Kulturës në Rogovë të Hasit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vihet gurthemeli i Qendrës së Kulturës në Rogovë të Hasit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga sot të rinjtë e Rogovës së Hasit do të kenë ku t'i zhvillojnë aktivitetet e tyre kulturore, pasi që sot është vënë gurthemeli i Qendrës së Kulturës në këtë fshat të Gjakovës.

Kategoritë


0 komente