Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Visar Ballovci e Bedri Kukalaj kujtojnë se si i mbijetuan sulmit të madh në burgun e Dubravës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Visar Ballovci e Bedri Kukalaj kujtojnë se si i mbijetuan sulmit të madh në burgun e Dubravës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Visar Ballovci e Bedri Kukalaj kujtojnë se si i mbijetuan sulmit të madh në burgun e Dubravës

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 746 shikime
 • 746 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente