Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Viti 1999 kur ushtarët e UÇK-së bënin humor me Thaçin, Reqicen dhe nuk e njihnin Veselin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Viti 1999 kur ushtarët e UÇK-së bënin humor me Thaçin, Reqicen dhe nuk e njihnin Veselin

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Viti 1999 kur ushtarët e UÇK-së bënin humor me Thaçin, Reqicen dhe nuk e njihnin Veselin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7,798 shikime
 • 7,798 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë1 koment