Viti i Ri me shumë dashni!

GjirafaVideo në bashkëpunim me T7 sjellin programin më argëtues të Vitit të Ri.
“Viti i Ri me Shumë Dashni” filloi me 31 dhjetor, nga ora 19:00 dhe u përcoll me muzikë të vjetër qytetare nga këngëtarët më të njohur dhe me skeçe nga humoristët më të dashur vendor.

Programi është bashkëpunim i GjirafaVideo dhe T7.

Shfaq më shumë
Alternate Text
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat