Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Viti i Ri me shumë dashni!

21 episode | 872,573 shikime

GjirafaVideo në bashkpunim me T7 sjellin programin më argëtues të Vitit të Ri, me shuuuumë dashni!

"Viti i Ri me shumë dashni!" fillon më 31 Dhjetor, nga ora 19:00, ku ju do të kaloni natë të bukur me këngë dhe skeçe të ndryshme. Si surprizë, ne kemi vendosur të rikthejmë njërin nga serialet më të dashura vendore.

Ekskluzivisht në Live TV të GjirafaVideo dhe në kanalin televiziv T7.

Shfaq më shumë
Alternate Text
Viti i ri me shumë dashni!
  • Viti i ri me shumë dashni!
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat