Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Dije by GjirafaVideo - 31.12.2019
Tap n'Dije by GjirafaVideo - 31.12.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Dije by GjirafaVideo - 31.12.2019

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 1,098 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SUPER shpërblimet që u dhuruan për Tap n'Dije të martën, datë 31.12.2019!


🥇 Samsung Galaxy Note10
🥈 Kompjuter LYNX Grunex UltraGamer
🥉 Orë e mençur Samsung Galaxy

🏅 Altoparlant JBL

5️⃣,6️⃣,7️⃣,8️⃣,9️⃣,🔟 Kupon 20 Euro në gjirafaMall

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500