Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | 48 shtetet e botës ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | 48 shtetet e botës ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | 48 shtetet e botës ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 220 shikime
 • 220 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | 48 shtetet e botës ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza

 

Teksa Komisioni Evropian shtyu për së paku një vit e disa muaj mundësinë që Kosovës t'i hiqen vizat për Zonën Schengen, qytetarët e Kosovës mund të udhëtojnë pa viza në mbi 40 vende të tjera të botës.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente