Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Vizat nuk pritet të liberalizuan as këtë vit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Vizat nuk pritet të liberalizuan as këtë vit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Vizat nuk pritet të liberalizuan as këtë vit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 174 shikime
 • 174 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Vizat nuk pritet të liberalizuan as këtë vit

Komisioneri Johanes Hahn deklaroi se liberalizimi i vizave nuk do të ndodhë deri në vitin 2020. 
Pas deklaratës së Hahn në politikanët nisën ta fajësojnë Bashkimin Evropian.

Kategoritë


0 komente