Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizita e parë e Haradinajt si kryeministër në Bruksel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vizita e parë e Haradinajt si kryeministër në Bruksel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vizita e parë e Haradinajt si kryeministër në Bruksel

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj tha se në Bruksel u habitën me qasjen e drejtëpërdrejtë të tij, pasi kryeministrat e mëhershëm Hashim Thaçi e Isa Mustafa tjera fjalë kanë thënë në #Kosovë e tjera prapa dyerve të mbyllura.

Kategoritë


0 komente