Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Vizita e Vuçiq në Kosovë, qytetarët të ndarë rreth lejimit për ardhjen e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Vizita e Vuçiq në Kosovë, qytetarët të ndarë rreth lejimit për ardhjen e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Vizita e Vuçiq në Kosovë, qytetarët të ndarë rreth lejimit për ardhjen e tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët shprehen të ndarë sa i përket lejimit për ardhjen në vizitë në Kosovë të presidentit serb Aleksandar Vuçiq, në kohën e shpalosjes së idesë për korrigjimin e kufijve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, dhe pas dështimit të takimit trilateral Thaçi-Vuçiq-Mogherini së fundi në Bruksel.

Kategoritë


0 komente