Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vlerësohet atleti Musa Hajdari për suksesin e tij në Kampionatin Ballkanik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vlerësohet atleti Musa Hajdari për suksesin e tij në Kampionatin Ballkanik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vlerësohet atleti Musa Hajdari për suksesin e tij në Kampionatin Ballkanik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Federata Atletike e Kosovës ka ndarë 1250 euro për atletin Musa Hajdari, i cili bëri një paraqitje mjaft të mirë duke shkëlqyer në disiplinën 800 m me rezultat 1.49.58 (një minutë e dyzetë e nëntë sekonda e 58 të qindta), me ç’rast arriti të bëhet nën kampion i Ballkanit në Kampionatin Ballkanik në Sall për senior, që është mbajtur më në Stamboll.

Kategoritë


0 komente