Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vokrri për KosovaPress: Kroacia është superfuqi, djemtë tanë sonte duhet të bëjnë më të mirën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vokrri për KosovaPress: Kroacia është superfuqi, djemtë tanë sonte duhet të bëjnë më të mirën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vokrri për KosovaPress: Kroacia është superfuqi, djemtë tanë sonte duhet të bëjnë më të mirën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri një deklaratë për KosovaPress, pak orë para ndeshjes Kroacia-Kosova, ka thënë se Kosovën e pret një ndeshje e vështirë, por sipas tij, mision jo i pamundur.

Kategoritë


0 komente