Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vrasja e dy femerave ne fshatin Turi të komunës së Bujanocit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vrasja e dy femerave ne fshatin Turi të komunës së Bujanocit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vrasja e dy femerave ne fshatin Turi të komunës së Bujanocit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 193 shikime
 • 193 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në fshatin Turi të komunës së Bujanocit kishte ndodhur muaj më parë një Vrasje ku një qytetarë Serbë i Kosovës ka vrarë bashkëshorten e tij, vjeherrën dhe ka lënë të plagosur bijen e tij të vogël.

Kategoritë


0 komente